Ďakovná púť do Ríma

Ďakovná púť do Ríma

letecky priamo z Košíc

 

Termín: 28. apríl – 1. máj 2022 

Cena: 580 €

 

Program zájazdu:

1. deň – štvrtok:

Odlet z Košíc v obedňajších hodinách, transfer do hotela, ubytovanie sa v hoteli, prechádzka mestom cez námestie Piazza Navona, Pantheon, pokračovanie na Španielske námestie so svetoznámymi Španielskymi schodmi k najznámejšej fontáne na svete – Fontana Di Trevi, nocľah v hoteli.

2. deň – piatok:

Raňajky. Koloseum, Kapitol, Bazilika sv. Klementa s relikviami sv. Cyrila, popoludní Sväté schody, Lateránska bazilika, spoločná sv. liturgia pútnikov, nocľah

3. deň – sobota:

Raňajky. Účasť na mimoriadnej audiencii pre slovenských pútnikov so Svätým Otcom Františkom o 12.00 hod., spoločná svätá omša v Bazilike sv. Petra o 14.00 hod., po sv. omši prehliadka Baziliky sv. Petra vo Vatikáne, nocľah.

4. deň – nedeľa:

Raňajky. Anjelský hrad, voľný program, spoločná sv. omša slovenských pútnikov v Bazilike S. Maria Maggiore, prehliadka Baziliky, transfer na letisko k odletu, odlet do Košíc.

CENA OBSAHUJE:

letecká doprava Košice-Rím a späť aj s letiskovými poplatkami, transfer letisko- hotel a späť, 3x ubytovanie s raňajkami, služby slovensky hovoriaceho sprievodcu, poistenie CK proti insolventnosti, vstupenky na audienciu pre vás zabezpečíme.

CENA NEOBSAHUJE:

komplexné cestovné poistenie PANDEMIC 16 eur, vstupy cca 20 EUR, 3 x večera 45 EUR, 3-dňový lístok v Ríme MHD 20 EUR, pobytová taxa 4 EUR/noc – platí sa priamo v hoteli, fakultatívne výlety mimo programu, poplatok za 1/1 izbu 120 eur/pobyt

TERMÍN PRIHLÁSENIA:  15. marec 2022